AUTHOR on Tšehhi tootja Universe Agency jalgrataste ja rattavarustuse kaubamärk.

RST kaubamärgi all toodetakse esi- ning tagaamorte. RST amortisaatorid on kõrgelt hinnatud paljude rattavalmistajate poolt ning neid kasutavad peaaegu kõik maailma juhtivad rattavalmistajad. RST pakub keskmise ja kõrgema klassi amortisaatoreid, mille edu on taganud nende kõrge kvaliteet ning vastupidavus, samuti suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe. RST töötab ise välja oma kasutatavaid süsteeme ning arendab vajalikku tehnoloogiat.

Panaracer on rattakummide kaubamärk, mis kuulub Jaapani kontsernile. Panaracer kuulub rattakummide pioneeride hulka, olles esimene firma maailmas, kes töötas välja esimesed mägiratta kummid, esimene oldi samuti võistluskummide ning erinevate esi- ning tagakummide väljatoomisel ning paljude mustrite ning materjalide tutvustamisel. Väga kõrge kvaliteedi, innovatiivsuse ning stabiilsuse tagab 40-aastane kogemus rattakummide tootmisel.

Selle San Marco on traditsioonidega Itaalia sadulatootja. Tänu moodsale disainile ning uute tehnoloogiate kasutamisele kuulub firma kindlalt maailma tippu. Tehes koostööd mitmete teiste rattamaailmas tuntud firmadega suudetakse pakkuda väga laias valikus sadulaid alates nö turistisadulatest kuni professionaalidele mõelduteni. Selle San Marco sadulaid kasutavad mitmed juhtivad ratta profitiimid eesotsas US Postali ja Lance Armstrongiga.

Tektro on maailma juhtivaid pidurite tootjaid, kes pakub kõrgekvaliteedilist valikut alates BMXi ja V-piduritest kuni mehhaaniliste ja hüdrauliste ketaspiduriteni. Korralik arendustöö võimaldab Tektrol pidevalt luua ja kaasas käia uue tehnoloogiaga.

Shimano on juhtiv rattakomponentida tootja maailmas. Shimano kaubamärk tähendab rattamaailmas kõhklematut kvaliteeti ning on Shimano tooted on saanud standardiks teistele tootjatele. Nii kasutavad praktiliselt kõik rattatootjad Shimano komponente ning Shimano käiguvahetajad on saavutanud ülekaaluka juhtpositsiooni maailmas. Juhtiv positsioon maailmas on saavutatud tänu pidevale innovatiivsusele ja kliendisõbralikkusele.

Ritchey on üks innovaatoritest ja pioneeridest rattamaailmas. Ritchey komponendid on arenenud koos jalgrataste arenguga ning olles pidevalt üks juhtivaid rattakomponentide tootjaid, suudetakse klientidele pakkuda alati uudse disaini ja tehnoloogiaga tippkvaliteetseid komponente.

Manitou kaubamärgi all valmistatakse vaid tipptasemel amortisaatoreid. Manitou esiamortide puhul on põhirõhk pandud kvaliteedile ja sooritusvõimele. Eesmärgiks on seatud maksimaalne tulemus võistlustandril ning tänu pidevale arendustööle ja uuendustele on see ka saavutatud. Manitou on maailmas juhtivaid kõrgema klassi komponentide tootjaid ning väga kõrgelt tunnustatud ja pärjatud kaubamärk.

Hayes on maailma juhtivaid pidurisüsteemide tootjaid - seda mitte ainult jalgrataste, vaid ka mootorrataste, autode ja muude liiklusvahendite osas. Jalgratastele toodetakse kõrge sooritusvõime ja kvaliteediga ketaspidureid. Tänu pidevale innovatsioonile ja rikkalikele kogemustele ollakse võitnud paljude maailma tipptootjate usaldus.


TAGASI

AUTHOR JALGRATTAD © 2000-2021