JALGRATASTE AUTHOR JA MADISON KASUTUSJUHEND/GARANTIITINGIMUSED

  • Garantii raamile 5 aastat
  • Shimano komponendid 6 kuud või 1 aasta

KASUTUSJUHEND:

SÕITMAASUMISEKS ON SOOVITAV OMADA RATTURI JUHILUBA VÕI OLLA VEENDUNUD OSKUSES KASUTADA PIDUREID JA VAHETADA KÄIKU (KANGLÜLITAJATE ASENDIT MUUTES VÕI LÜLITAJAT PÖÖRATES VASTAVALT SKAALALE). MITTE KASUTADA KÄIKUDE KOMBINATSIOONI, MILLE PUHUL KETT ON KÜLGPAINDES. KEELATUD ON RATTA KASUTAMINE KUI PIDURID POLE KORRAS VÕI JUHT EI OSKA NEID KASUTADA. ESIPIDURI JÄRSK KASUTAMINE VÕIB VIIA KUKKUMISELE, MISTÕTTU ON SOOVITAV KASUTADA ESMALT TAGAPIDURIT. UUEL RATTAL ON OHUTUSE TAGAMISEKS REGULEERITUD ESIPIDUR NÕRGEMALE PIDURDAMISELE. REGULEERITAVAID ESIAMORTE EI TOHI LIIGSE JÕUGA ÜLE KEERATA, VAJADUSEL KÜSIDA SELGITUST MÜÜGIKOHAST.

VÄLTIDA RATTAGA HÜPPAMIST, KÜLJE ETTEVISKAMISEGA PIDURDAMIST, ÜLE TERAVATE TÄNAVA VÕI KÕNNITEESERVADE SÕITMIST. VÕISTLUSOLUKORRAS TALUVAD RATTADETAILID TAVALISEST SUUREMAID PINGEID, MISTÕTTU TULEB VÕISTLEMISEKS KASUTADA KVALITEETSEMAID (KALLIMAID) RATTAID. RATTAGA VÕISTLEMINE, HÜPPAMINE VÕI EBAÕIGE KASUTAMINE LÕPETAB RATTA GARANTII

TEHNILISELT MITTEKORRAS RATTA KASUTAMINE VIIB DETAILIDE KIIRELE KULUMISELE JA RATTA RIKNEMISELE! KONTROLLIGE PIDEVALT LAAGRITE REGULEERITUSE ÕIGSUST JA MÄÄRDE OLEMASOLU! EI TOHI KASUTADA RAAMIDEFEKTIDEGA (MÕLKIDEGA) RATAST PIMEDAS SÕITMAASUMISEL VEENDUGE TULEDE JA REFLEKTORITE KORRASOLEKUS, MIS PEAVAD TAGAMA TEIE NÄHTAVUSE TEISTE LIIKLEJATE POOLT! KASUTAGE SÕIDUKIIVRIT. TEEDEL JA TÄNAVATEL TÄITKE LIIKLUSEESKIRJU!

GARANTIITINGIMUSED:

1. Müüdud ratas on ettevalmistatud sõiduks ja ei vaja täiendavat reguleerimist. Ratta remonti ja hooldust teostavad remonditöökojad. Garantii kehtib ainult tootja poolt põhjustatud tootmis- või materjalidefektide kohta. Vaidluste korral on määrav tootjapoolse eksperdi otsus. Garantii ei kehti kummidele, trossidele ja ketile.

2. Esimese 100-300 km läbimise järel (kuid kahe kuu jooksul) tuleb rattaga käia tehnilises hoolduses allnäidatud aadressil. Tehnilise hoolduse kohta tehakse garantiitalongile märge. Tehnilise hoolduse mitteläbimine lõpetab garantii vigade suhtes, mida oleks olnud võimalik tehnilises hoolduses käimisega vältida (näit laagrid).

3. Garantii piirdub defektsete osade parandamise või asendamisega ja ei korva muid võimalikke kahjusid.

4. Garantii ei ei kehti defektidele, mis on tingitud normaalsest kulumisest, hüppamisest, ebaõigest pidurdamisest (näiteks pidurdamine külje etteviskamisega), kukkumisest, tehniliselt mittekorras ratta kasutamisest, pimedas tulede mittekasutamisest, võistlusolukorras kasutamisest, ebaõigest remondist väljaspool pöördel näidatud remonditöökodasid ja mittestandarsete osade kasutamisest. Ostetud väiksemagi kasutustunnusega ratast ei saa tagastada kauplusele v.a. defektide ilmnemisel, mida maaletooja ei ole võimeline kõrvaldama või defektide korduval ilmnemisel.

5. Garantii kõrvaldatakse Eesti seadustega ettenähtud aja jooksul. Garantiiremondi aeg hakkab lugema ratta vastuvõtmisest remonti teostava meistri poolt (mitte veast teatamisest). Pretensioonide esitamise aeg vastavalt Eesti Vabariigi seadustele

TEHNILISE HOOLDUSE JA GARANTIIREMONDI TEOSTAMISE ASUKOHT

(100-300 km järel kuid 30 päeva jooksul ostukuupäevast)

Kauplus AUTHOR, Tallinn-Mõigu, Tartu mnt. 171, tel. 609 0620

Kauplus AUTHOR, Tallinn, Vesse 4B, tel. 609 9928

Kauplus VELOSPETS, Tallinn, Rohu 13, tel. 677 4990

Kauplus "RATTARING, Tartu, Aardla 112, tel. 504 5961

Kauplus AUTHOR, Jõhvi, Rakvere tn 16, tel. 337 1700

Kauplus RIX RATAS, Rakvere, Parkali 7, tel. 322 3325


TAGASI

AUTHOR JALGRATTAD © 2000-2023