LUGUPEETUD HUVILINE

Meie internetimüük erineb tavaliselt ettekujutatud internetimüügist, kus kaubade nimetustele klikkides täidetakse ostukorv, millele järgneb rahaülekanne internetipanga abil. Arvame, et jalgrattad ja rattavarustus on hoopis keerulisem kaup, mis vajab põhjalikumat konsulteerimist ja võrdlemist analoogiliste kaupadega. Tutvu meie poolt pakutava interaktiivse internetimüügiga e-posti kaudu.

JALGRATASTE AUTHOR JA MADISON NING RATTAVARUSTUSE INTERETIMÜÜKI TEOSTAB NENDE KAUPADE MAALETOOJA AS MEREUURIMISE ARK

MIKS INTERNETIMÜÜK

  1. Pakume võimalust interneti teel küsida ja saada lisainformatsiooni jalgrataste mudelite, nende komponentide, ostmisvõimaluste, kasutuse, vastupidavuse kohta. Võite paluda e-posti teel võrdlust erinevate rattamarkide ja mudelite kohta, arutada saadud vastuseid sõprade ja tuttavatega ja ei pea kiirustades võtma vastu otsuseid. Võib juhtuda, et tahate siiski sooritada ostu tavalisest poest, selleks pole mingeid takistusi, saate lähtuda oma äranägemisest.
  2. Meie poolt pakutavate rataste valik hõlmab üle 70 erineva mudeli, paljudel neil on 2-4 erinevat värvikombinatsiooni, 3-4 erinevat raamisuurust (vastavalt kliendi kasvule). Sellist suurt erinevate rataste kollektsiooni saavad müügis hoida vähesed kauplused (kui üldse) ja võib juhtuda, et teie poolt soositud värvi ja raamisuurusega mudelit pole Teile sobivamas müügikohas. Interneti teel saate teada mudelite kohaloleku, kättesaamise ja tarnimisaegade kohta. Veelgi enam, Te saate anda tellimuse just Teile sobiva ratta saamiseks ja lasta ta komplekteerida Teie poolt valitud lisavarustuga.
  3. Kallite, tippmehele või eriti nõudlikule harrastajatele mõeldud mudelite puhul saate kasutada ratta ettetellimist sobiva raami suuruse ja värviga. Reeglina on ettetellitud kaupadel ka märgatav hinnasoodustus.
  4. Saate osta ja tellida spetsvarustust (näiteks tipprataste rattaraame), mida poest tavaliselt ei saa.
  5. Saate võimaluse kaubelda hinna üle, tegelikult saate osta parima võimaliku hinnaga.
  6. Saate tellida kauba Teie poolt näidatud aadressile, kui Teil pole aega ega võimalust käia poes mudeleid valimas ja hiljem kaupa ära toomas.

MEIE POOLT PAKUTAV TEENUS EI OLE KINDLASTI KIIREIM VIIS OSTU SOORITAMISEKS, KUID MUGAVAM JA VÕIMALDAB SAADA PAREMAT INFORMATSIOONI KAUBA KOHTA

INTERNETIMÜÜGI TEOSTAMISEKS (KINDLASTI LOE KIRJELDUS LÕPUNI)

  1. Leia lehekülgedelt "MUDELID" või "MADISON" sobiv jalgratta mudel, värv ja raamisuurus ja/sobiv lisavarustus.
  2. Allpooltoodud e-posti aadressil saada kas 1. kohe ostusoov selle mudeli kohta 2. kõigepealt küsi lisainformatsiooni, võimalik on saada .jpg failid kõikide kaupade kohta. Koduleheküljel toodud hinnad on soovituslikud jaehinnad, milledest interneti teel ostes saab üldiselt odavamalt. Päeva jooksul saadetud e-kirjale saate vastuse õhtul, hiljem saadetud kirjale järgmisel päeval.
  3. Vastuses saate kogu informatsiooni ostu kohta koos tellimuse numbriga, ka näidatakse ära arveldusarve, kuhu teostada ülekanne. Reeglina on ülekanne teise panka (Eesti Krediidipank), mistõttu tuleb silmas pidada, et enne 11.30 tehtud ülekanne jõuab meie arveldusarvele kell 15.30. Hiljem tehtud ülekanne laekub samal ajal järgmisel päeval. Teostades ülekande aktsepteerite Te ühtlasi teile saadetud pakkumise. Enne raha laekumist aga kaupa ei väljastata ega kohale ei tooda. Ülekandes peab olema toodud kauba nimetus(ed), tellimuse number, kauba saaja. Tallinnas saab kauba kätte ka laost, tasudes kauba eest kohapeal sularahas.
  4. Ülekande teostamisest informeerige meid e-posti abil. Kauba väljaandmine toimub vastavalt Teie poolt antud korraldusele. Kaup antakse kätte isikut tõendava dokumendi alusel, asutustele vastavalt volitatud isikutele, kes näidatakse kauba vastuvõtjana maksekorraldusel. Kohaletoimetamisel lisandub kättetoimetamiskulu vastavalt teenuse teostaja hinnakirjale. Üksikutel juhtudel saame kauba ka ise kätte toimetada, kuid see nõuab eraldi kokkulepet.

Saada kiri: author@author.eeTAGASI

AUTHOR JALGRATTAD © 2000-2019